AKTIVITY A KROUŽKY

PLÁN KULTURNÍCH AKCÍ A ČINNOSTÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19

pracoviště HUDEČKOVA

 

Září

  • 10.9. Schůzka rodičů
  • 25.9. Divadlo Koloběžka "Co malí medvědi o podzimu nevědí"

Říjen

  • 1.10. Babička čte dětem (Modrá třída)
  • 8.10. Babička čte dětem (zelená třída)
  • 10.10. Dravci a sovy
  • 15.10. Babička čte dětem (Žlutá třída)
  • 22.10. Babička čte dětem ( Růžová třída)
  • 23.10. Kouzelník Kellner "Představení plné kouzel"

Listopad

  • 2.11. Cvičení v tělocvičně s předškoláky
  • 6.11. Divadlo Kejklíř "Tři zlaté vlasy děda Vševěda"
  • 9.11. Fotografování dětí
  • 12.11. Babička čte dětem (Modrá třída)
  • 13.11. Pražskými uličkami - Chvalský zámek
  • 16.11. Cvičení v tělocvičně s předškoláky
  • 26.11. Babička čte dětem (Zelená třída)
  • 27.11. Dílnička - práce se dřevem (Žlutá a Růžová tř.)
  • 28.11. Dílnička - práce se dřevem (Zelená a Modrá tř.)

Prosinec

  • 3.12. Babička čte dětem (Modrá třída)
  • 4.12. Mikulášský program-činoherní skupina Praha " Vánoce víly Zlomyslíny"
  • 5.12. Tvořivá dílna pro děti v Zelené třídě
  • 6.12. Vánoční dílnička (Žlutá třída)
  • 10.12. Babička čte dětem (Žlutá třída)
  • 11.12. Cirkus Adonis
  • 17.12. Babička čte dětem (Růžová třída)
  • 17.12. Vánoční besídka pro rodiče od 16.00 hodin

Leden

  • 7.1. Babička čte dětem (Zelená třída)
  • 8.1. Kouzla do školky
  • 11.1.Pražskými uličkami - Muzeum hudby
  • 18.1.Cvičení v tělocvičně pro předškoláky
  • 21.1.Babička čte dětem (Modrá třída)
  • 22.1.Besedárium pro předškoláky
  • 28.1.Babička čte dětem (Žlutá třída)

Únor

  • 4.2. Babička čte dětem (Růžová třída)
  • 5.2. Divadlo Kopecký "O zlé koze"
  • 18.2. Babička čte dětem (Zelená třída)
  • 19.2. Karneval v MŠ
  • 22.2. Cvičení v tělocvičně s předškoláky
  • 26.2. Pražskými uličkami - ateliér KC Zahrada

Březen

  • 4.3. Babička čte dětem (Modrá třída)
  • 5.3. Screeningový test školní zralosti a přednáška pro rodiče
  • 8.3. Návštěva tělocvičny pro předškoláky
  • 11.3. Babička čte dětem (Žlutá třída)
  • 12.3. Divadlo v kufru "Králův kejklíř"
  • 18.3. Babička čte dětem (Růžová třída)
  • 19.3. Besedárium
  • 22.3. Dílna v Hobby centru (Žlutá třída)
  • 25.3. Babička čte dětem (Zelená třída)
  • 26.3. Divadlo Kopecký "O zlé koze"
  • 29.3. Návštěva knihovny (Žlutá třída)

Duben

  • 2.4. Divadlo Vysmáto " Ohledání jara"
  • 4.4. Den Země (Žlutá třída)
  • 15.4.Babička čte dětem (Žlutá třída)
  • 16.4. Velikonoční dílna (Zelená třída)
  • 23.4. Fotografování dětí
  • 29.4. Prevence úrazů pro předškoláky
  • 29.4. Babička čte dětem (Modrá třída)
  • 30.4. Čarodějnický rej pro děti na zahradě MŠ

Květen

  • Divadlo Kozlík
  • 6.5. Babička čte dětem (Růžová třída)
  • 13.5. Babička čte dětem (Zelená třída)
  • 20.5. Babička čte dětem (Žlutá třída)
  • 21.5. Den matek - oslava na zahradě školy
  • 22.5. Ukázková hodina AJ pro rodiče
  • 27.5. Babička čte dětem (Modrá třída)
  • 28.5. Pražskými uličkami - Leporelo, Malostranská beseda
  • 31.5. Vystoupení kapely Duo Jaroslav ke Dni dětí

Červen

  • 5.6. Celodenní výlet - Farmapark
  • 11.6. Divadlo Koloběžka " Námořnická pohádka"
  • 10.6. Babička čte dětem (Růžová třída)
  • 13.6. Přespávání v MŠ (Žlutá třída)
  • 17.6. Babička čte dětem (Zelená třída)
  • 18.6. Rozloučení s předškoláky
  • 24.6. Babička čte dětem (Žlutá třída)
  • 25.6. Pražskými uličkami - Tajemný Vyšehrad

KROUŽKY:

PŘEDŠKOLNÍ PLAVÁNÍ


Výuka směřuje k samostatnému plavání dětí bez záchranných pomůcek. Děti se učí splývat na břiše i na zádech, skákat do vody a správně dýchat. V bazénu mají k dispozici kruhy, plavací desky, míče atd.

ANGLIČTINA


Výuka angličtiny s použitím materiálů Wow!, které na základě nejnovějších výzkumů vyvinula britská společnost Wattsenglish. Děti jsou formou propracované metodiky rovnou vtaženy do komunikace prostřednictvím zábavných aktivit a interaktivních videí s rodilým mluvčím