AKTIVITY A KROUŽKY

PLÁN KULTURNÍCH AKCÍ A ČINNOSTÍ 2018/19

pracoviště Bezová

 
Září 
  • 12.9. Sportovní dopoledne na ABC Braník (3.a 4.třída)
  • 11.9. Plenární schůzka rodičů v 16.30 h.
  • 20.9. pohádka v naší škole" O třech neposlušných kůzlátkách"
 
Říjen
  •  Zahájení zájmových kroužků
  • 11.10. pohádka v naší škole "Houbařská pohádka"
  • 25.10 Fotografování dětí
Listopad
  • 8.11.pohádka v naší škole "O Malence"
  • 13.11.Lampiónový průvod od 17.00 h." Pojďte s námi uspat ježka"
  • 23.11.Svíčkárna Šestajovice (výlet 4.třída)
  • 29.11.Toulky Prahou - vycházka 4.třídy (památky, betlémy)
 
Prosinec
  •  5.12.  Mikulášská nadílka
  •  6.12.  Čertovské bubnování
  • 10.12. pohádka v naší škole „ Vánoční andílek"
  • 18.12. od 16.30 h.Vánoční zpívání u stromečku na zahradě školy
  •  vánoční nadílka

Leden
  • 8.1.Cirkus Adonis v naší škole
 
Únor
  • 5.2. Česká stodola (Masopust) - výlet 4.třída
  • 19.2.Karneval pro děti
  • 21.2. pohádka v naší škole " O tureckém rybáři"
  • 26.2. Screeningový test školní zralosti. V 16.30 h. schůzka s rodiči a individuální konzultace s paní psycholožkou       
 
Březen
  • 14.3. Kouzelník a zlobivé míčky
  • 27.3. návštěva ZŠ Školní s předškoláky
 
Duben
  • 2.4. Jízda Prahou historickou tramvají (4.třída)
  • 3.4. program " Velikonoce aneb Jaro vítej"
  • 9.4. výlet 4.třídy - Čokoládovna Šestajovice
  • 15.4. výlet ZOO (3.třída)
  • 16.4. Fotografování - třída
  • 25.4. Klaun Pepíno
  • Čarodějnický slet -hravé dopoledne
 
 Květen
  • Dárek pro maminku
  • 15.5. Sférické kino v naší škole
  • 13. - 17.5. Ozdravný pobyt v přírodě- Špindlerův Mlýn
 
Červen
  • Oslava Dne dětí
  • 6.6. Celodenní školní výlet - Křivoklát (3.a 4.třída)
  • 11.6. Planetárium - Letní příběh (2.a 3.třída)
  • 12.6. Polodenní výlet - Křivoklát (1.a 2.třída)
  • 13.6. pohádka v naší škole "Jak pejsek Ferda potkal sluníčko"
  • 18.6. v 16.30 Rozloučení s Inkou Rybářovou -Námořnický bál
  • 20.6. program " Mořský svět"
  • 25.6. Prevence proti úrazům -přednáška (3. a 4.třída)
  • 27.6. Tramvají za památkami Prahy (3.třída)

Ostatní akce:
 
Poznávací výlety Prahou
Návštěvy kin a divadel
 
 
Upřesnění dalších akcí bude vyvěšeno na nástěnkách v dětské šatně.

 

KROUŽKY:

Nabídka zájmových kroužků :

  • Keramika
  • Angličtina
  • Logopedie
  • Sportovní přípravka

 

KERAMICKÝ KROUŽEK

Probíhá každé pondělí 13 - 14h. (pouze předškoláci)
S sebou: pracovní oblečení (zástěra, staré triko)
Cena: 1440,-Kč/pololetí
Kroužek organizuje:www.labounkova.cz

 

ANGLIČTINA

Probíhá každé pondělí a středu dopoledne ve třech skupinách po 30 minutách.
Cena: 2040,-Kč včetně  výukových materiálů /1.pololetí, 3780,-Kč/školní rok
Výuku angličtiny zajištuje jazyková škola JSFAN

 

 

LOGOPEDICKÉ CVIČENÍ

Probíhá v úterý od 12.30 - 14.30 hod. jako cvičení jednotlivců
Cena: 2100,-/pololetí

 

SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA

Probíhají každou středu od 10.15 - 11.15 hod. 
Na sebe: sportovní oblečení
Cena: 800,-/pololetí
Kroužek organizuje ABC Braník, Petr Silovský

JINÉ ČINNOSTI

 

  • Návštěvy divadelních představení, buď přímo v mateřské škole nebo v kulturních centrech a divadlech.
  • Vycházky za poznáním Prahy: Vyšehrad, Pražský hrad, rozhledna Petřín, Staroměstské náměstí, Karlův most…
  • Oslavy Vánoc, Velikonoc, Svátku matek, Rozloučení s předškoláky

VÝLETY:


  • Celodenní výlety mimo Prahu
  • Pěší výlety do okolí mateřské školy

ŠKOLY V PŘÍRODĚ:

 

  • Podzimní
  • Zimní – na bobech i na lyžích
  • Jarní
  • U moře